|
|||
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 22, wczoraj: 37
ogółem: 1 393 311
statystyki szczegółowe
Najwięcej meczów w historii LUKS Ruda Wolińska rozegrali:
meczów: 228
215- Karol Komar
164- Adrian Polak
155- Kamil Tkaczyk
143- Krystian Tkaczyk
138- Łukasz Lech
131- Kamil Karczewski
128- Tomasz Pietrasik
126- Paweł Skóra
121- Adrian Pyrzak
117- Ireneusz Olczak
102 - Tomasz Parobczyk
97- Piotr Olszewski
91- Marcin Bulik
80- Maciej Śledź
75- Przemysław Sidor
74- Mariusz Szostek
72- Sebastian Tkaczyk
68- Tomasz Olszewski
66- Artur Sulej
64- Mirosław Wiśniewski
56- Damian Niedziółka, Karol Niedziółka
55- Jarosław Śledź
50- Krzysztof Pietrasik
44- Kamil Niedziółka
43- Rafał Śledź
42- Marcin Komar
33- Kamil Obłoza, Kamil Komar
31- Jakub Śledź
30- Adam Lewandowski
29- Jakub Pietrasik
28- Bartosz Stanisławowski
26- Konrad Franczak
24- Jarosław Mućko
21- Łukasz Michalczyk, Marek Kania
20- Jakub Michalczyk
19- Dawid Skóra, Mateusz Zieliński
15- Andrzej Parapura, Patryk Cabaj
14- Marcin Karczewski, Paweł Zieliński
12- Karol Niedziółka Bolek, Albert Szostek
11- Dominik Śledź
10- Patryk Sadowiak, Adam Osik
9- Rafał Perchuć, Łukasz Kuć
8- Łukasz Antoszczak, Michał Lewandowski
7- Michał Śledź, Adrian Bareja
6- Adam Dzik, Michał Wyrębek
5- Jacek Rechnio, Karol Kędzierski, Michał Bulik
4- Grzegorz Potera, Piotr Cabaj, Paweł Adamiak, Adrian Niedziółka
3- Mateusz Stankiewicz
2- Marcin Stasiuk, Hubert Chmielak, Bartosz Żaczek, Robert Wereda, Patryk Chmielak, Kamil Posiadała, Michał Karpiarz, Kamil Pawlak, Damian Wrona, Przemysław Cabaj
Zapraszam do zapoznania się z wynikami i relacją z halowego turnieju w Wodyniach.
Turniej Halowy 2017
więcej w rozwinięciu
Co roku grana była u nas liga halowa, lecz w tym roku zgłosiło się zbyt mało drużyn (co się dzieje z tymi ludźmi?). W związku z tym, Kolektyw Oleśnica, wraz z Wójtem Gminy Wodynie, zorganizowali jednodniowy Turniej Halowy w Wodyniach.
Dnia 05.03.2017 r. odbył się turniej halowy z udziałem naszych piłkarzy. Podzielili się oni na 3 drużyny: Ruda Wolińska, Ruda Wolińska II oraz Speed Toki. Taki podział nie sprzyjał zdobywaniu trofeów, bo żadna z drużyn nie miała wystarczająco mocnej kadry na powalczenie o zwycięstwo, ale przynajmniej wszyscy pograli.
W kadrze Rudy Wolińskiej zagrali: Damian Niedziółka, Karol Niedziółka, Karol Komar, Tomasz Olszewski, Piotr Olszewski, Dariusz Wiciński, Adrian Polak, Kamil Karczewski.
W kadrze Rudy Wolińskiej m.in.: Marcin Bulik, Hubert Chmielak, Patryk Chmielak, Kamil Komar.
W kadrze Speedu Toki m.in.: Adrian Pyrzak, Mariusz Szostek, Patryk Cabaj, Michał Bulik.
Najbliżej wyjścia z grupy była drużyna Ruda I, która po porażce z Kolektywem (późniejszym zwycięzcą) 0:2, remisie z Wolą Wodyńską i 2 zwycięstwach zajęła ex eaquo 2.miejsce w grupie i przy identycznej ilości punktów i bezpośrednim meczu na 1:1 z Wolą, musiała uznać ich wyższość z powodu gorszego stosunku bramek.
Ozdobą turnieju na pewno mógł być mecz, w którym doszło do derbów - Speed, który w 3 spotkaniach zdobył 1 punkt podejmował aspirującą do awansu z grupy Rudę. Po 5 minutach (mecz trwał 10 min.) było sensacyjne 2:0 dla Speedu. Wtedy postanowiliśmy wziąć się do roboty - Karol Komar nawiązał kontakt bramką na 2:1, na 2:2 wyrównał minutę przed końcem Adrian Polak strzelając w swoim stylu - z czuba, a 30 sek. przed końcem 3:2 dla Rudy przypieczętował Karol Komar.
Grupa A Grupa B
Wodynie - Ruda Wolińska II 3 - 0 Żebraczka - Ruda Wolińska 0 - 1 (Karol Komar-1)
Seroczyn - Kamieniec 1 - 0 Wola Wodyńska - Toki - 2 - 0
Ruda W II - Seroczyn 1 - 0 Żebraczka - Oleśnica 0 - 4
Wodynie - Kamieniec 4 - 0 Ruda W - Wola W 1 - 1 (Karol Komar-1)
Wodynie - Seroczyn 2 - 0 Żebraczka - Toki 1 - 1
Ruda W II - Kamieniec 0 - 3 Ruda W - Oleśnica 0 - 2
Toki - Oleśnica 2 - 4
Żebraczka - Wola W 0 - 1
Ruda W - Toki 3 - 2 (Karol Komar-2, Adrian Polak-1)
Wola W - Oleśnica 1 - 2
Półfinały :
Wodynie - Wola Wodyńska 2 - 0
Oleśnica - Kamieniec 3 - 2
Mecz o III miejsce :
Kamieniec - Wola Wodyńska 0 - 2
Finał :
Oleśnica - Wodynie 0 - 0 , karne : 4 -3
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec - Michał Markowicz ( Wola Wodyńska)
Najlepszy bramkarz - Daniel Kiełczykowski ( Wodynie)
Zawodnik turnieju - Marcin Wojda ( Wodynie)
Najbliższa kolejka 1 |
Luks Ruda Wolińska | 2:1 | Speed Toki |
2019-07-21, 17:00:00 o 4.miejsce PW2019 |
||
relacja » | ||
spotkanie pucharowe | ||
oceny zawodników » |
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
| |||
|
Inna » Inne rozgrywki |