L.K.S. Luks Ruda Wolińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. melon08 6300
2. Marian888 5700
3. ftb2user_1471721418. 5300
4. borfen889 3800
5. Dziula1994 2100
6. Tomasz_23 1600
7. MarcinB98 400

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4, wczoraj: 37
ogółem: 857 868

statystyki szczegółowe

Najwięcej meczów LUKS

Najwięcej meczów w historii LUKS Ruda Wolińska rozegrali: 

meczów: 213


201- Karol Komar

155- Adrian Polak

149- Kamil Tkaczyk

143- Krystian Tkaczyk

137- Łukasz Lech

128- Tomasz Pietrasik

126- Paweł Skóra

120- Kamil Karczewski

119- Adrian Pyrzak

114- Ireneusz Olczak

95- Piotr Olszewski

93- Tomasz Parobczyk

85- Marcin Bulik

80- Maciej Śledź

74- Przemysław Sidor

68- Sebastian Tkaczyk

64- Mirosław Wiśniewski

63- Mariusz Szostek

57- Tomasz Olszewski

52- Damian Niedziółka, Artur Sulej

51- Jarosław Śledź

50- Krzysztof Pietrasik

45- Karol Niedziółka

43- Rafał Śledź

42- Marcin Komar, Kamil Niedziółka

33- Kamil Obłoza

31- Jakub Śledź

30- Adam Lewandowski

29- Jakub Pietrasik

28- Bartosz Stanisławowski

26- Konrad Franczak

24- Jarosław Mućko

21- Łukasz Michalczyk, Marek Kania

20- Jakub MichalczykKamil Komar

19- Dawid Skóra, Mateusz Zieliński

15- Andrzej Parapura

14- Marcin Karczewski

12- Albert Szostek

11- Patryk Cabaj, Karol Niedziółka Bolek

10- Dominik Śledź

9- Rafał Perchuć, Łukasz Kuć

8- Łukasz Antoszczak

7- Michał Śledź

6- Adam Dzik, Michał Lewandowski

5- Jacek Rechnio, Karol Kędzierski, Michał Bulik

4- Grzegorz Potera, Piotr Cabaj, Paweł Adamiak, Adrian Bareja, Patryk Sadowiak

2- Marcin Stasiuk,  Hubert Chmielak, Bartosz Żaczek, Paweł Zieliński, Robert Wereda, Patryk Chmielak

1- Przemysław Pazura, Patryk Bareja, Psyduck, Łukasz Wągrodzki, Cezary Wiecheć, Rombel, Paweł Stankiewicz,  Grzegorz Kublik, Michał Nasiłowski, Michał Karpiarz, Hubert Ławecki, Kamil Posiadała, Rafał Sosnowski

Losowa galeria

Młodsi-Starsi 02,11,2008
Ładowanie...

Wydarzenia

Zwycięstwo w Pucharze Wójta 2017!!!

  • autor: Marian888, 2017-08-11 21:59

zdj. Paulina Pilich

06.08.2017 (niedziela), Oleśnica, godz. 13:00

 

Mecz o Puchar Wójta Gminy Wodynie 2017 - I runda

Luks Ruda Wolińska 0:0 Żebraczka (0:0)

karne: 3:1 (Karol Komar, Karol Niedziółka, Artur Sulej)

 

 

Mecz o Puchar Wójta Gminy Wodynie 2017 - Półfinał

Luks Ruda Wolińska 6:1 Żebraczka (2:1)

Artur Sulej- 2, Tomasz Parobczyk- 1, Mariusz Szostek- 1, Łukasz Lech- 1, Karol Komar- 1

 

 

Mecz o Puchar Wójta Gminy Wodynie 2017 - Finał

Luks Ruda Wolińska 1:0 Wodynie (1:0)

Artur Sulej- 1

 

 

więcej w rozwinięciu


Aktualności

Pierwsze punkty w 2017!!! Koncert Suleja

  • autor: Marian888, 2017-06-01 23:47

zdj. dzięki uprzejmości Tajfuna Jartypory

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 23.

03.06.2017 (sobota), Latowicz, godz. 16:00

Olimpia Latowicz 1:5 Luks Ruda Wolińska (0:5)

Artur Sulej- 4, Przemysław Sidor- 1

 

 

więcej w rozwinięciu


Wreszcie mecz bliżej Rudy - w Oleśnicy z Niwą Tęczki

  • autor: Marian888, 2017-05-23 21:08

zdj. dzięki uprzejmości Tajfuna Jartypory

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 22.

27.05.2017 (sobota), Oleśnica, godz. 18:00

Luks Ruda Wolińska 1:4 Niwa Tęczki (0:2)

Artur Sulej- 1

 

 

 

więcej niebawem


Sobotnie spotkanie w Sobolewie

  • autor: Marian888, 2017-05-18 21:15

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 21.

20.05.2017, Sobolew, godz. 17:00

Zryw II Sobolew 12:3 Luks Ruda Wolińska (5:1)

Karol Niedziółka- 1, Artur Sulej- 1, Adrian Polak- 1

 

 

więcej w rozwinięciu


Emocjonująca końcówka meczu w Jartyporach

  • autor: Marian888, 2017-05-15 20:18

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 20.

14.05.2017, Jartypory, godz. 12:30

Luks Ruda Wolińska 3:4 Tajfun II Jartypory (1:1)

Artur Sulej- 2, Karol Komar- 1

 

 

więcej w rozwinięciu


Wyjazd do lidera B-klasy

  • autor: Marian888, 2017-04-26 20:48

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 18.

03.05.2017, Mordy, godz. 14:00

Polonez Mordy 4:0 Luks Ruda Wolińska (2:0)

 


I znów jako gospodarz na wyjeździe - misja Cegłów

  • autor: Marian888, 2017-04-19 21:27

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 17.

23.04.2017, Cegłów, godz. 13:30

Luks Ruda Wolińska 0:3 Jutrzenka Cegłów (0:1)

 

 

 

więcej w rozwinięciu


Pierwszy raz na murawie w Siennicy

  • autor: Marian888, 2017-04-14 15:34

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 16.

15.04.2017, Siennica, godz. 15:30

Fenix II Siennica 3:0 Luks Ruda Wolińska (1:0)

 

 

 

więcej w rozwinięciu


Na wyjeździe...jako gospodarz - mecz z Iskrą Kotuń

  • autor: Marian888, 2017-04-06 20:51

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 15.

09.04.2017, Wilczonek, godz. 13:00

Luks Ruda Wolińska 1:4 Iskra Kotuń (0:3)

Artur Sulej - 1

 

 

więcej niebawem


Inauguracja na tarczy

  • autor: Marian888, 2017-03-27 22:40

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 14.

02.04.2017, Kałuszyn, godz. 15:30

Legion Grębków 6:1 Luks Ruda Wolińska (1:0)

Damian Niedziółka- 1

 

Mecz odbył się pod wodzą trenera Adriana Polaka, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Parobczyka. Tomaszowi dziękujemy za pracę włożoną w trenowanie naszej drużyny, życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do uczestnictwa w meczach jako piłkarz.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Polonez Mordy - Zryw II Sobolew
Tajfun II Jartypory - Niwa Tęczki
- Olimpia Latowicz
Jutrzenka Cegłów - LZS Starawieś
Fenix II Siennica - Hutnik II Huta Czechy
Iskra Kotuń - Legion Grębków
Luks Ruda Wolińska - Liwia Łochów

Treningi

Ostatnie spotkanie

Luks Ruda Wolińska 1:0 Wodynie
2017-08-06, 18:00:00
Oleśnica - Finał Pucharu Wójta 2017
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Legion Grębków 0:2 Polonez Mordy
Hutnik II Huta Czechy 2:7 Iskra Kotuń
LZS Starawieś 1:3 Fenix II Siennica
Liwia Łochów 0:1 Jutrzenka Cegłów
Niwa Tęczki
Zryw II Sobolew 3:0 Tajfun II Jartypory
Olimpia Latowicz 1:5 Luks Ruda Wolińska

Wspierają nas:

Wspierają nas:

 

Urząd Gminy w Wodyniach

 

 

 

Drevs - Producent Mebli w Żebraczce

 

Centrum Medyczno - Diagnostyczne w Siedlcach

Statystyki drużyny

Mapa


Zegar