L.K.S. Luks Ruda Wolińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ftb2user_1471721418. 3000
2. melon08 2900
3. Marian888 2700
4. Dziula1994 2200
5. Tomasz_23 1700
6. borfen889 1300
7. MarcinB98 400

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 194
ogółem: 720 306

statystyki szczegółowe

Najwięcej meczów LUKS

Najwięcej meczów w historii LUKS Ruda Wolińska rozegrali: 

meczów: 192


181- Karol Komar

142- Krystian Tkaczyk

141- Kamil Tkaczyk

137- Adrian Polak

133- Łukasz Lech

128- Tomasz Pietrasik

125- Paweł Skóra

112- Adrian Pyrzak

111- Kamil Karczewski

110- Ireneusz Olczak

84- Tomasz Parobczyk

83- Piotr Olszewski

80- Maciej Śledź

72- Przemysław Sidor

69- Marcin Bulik

64- Mirosław Wiśniewski

60- Sebastian Tkaczyk

51- Jarosław Śledź

50- Krzysztof Pietrasik

44- Mariusz Szostek

43- Rafał Śledź

42- Marcin Komar, Tomasz Olszewski

36- Damian Niedziółka

36- Artur Sulej

33- Kamil Obłoza

31- Jakub Śledź, Kamil Niedziółka

30- Adam Lewandowski

29- Jakub Pietrasik

28-  Bartosz Stanisławowski

26- Konrad Franczak

25-  Karol Niedziółka

24- Jarosław Mućko

21- Łukasz Michalczyk, Marek Kania

20- Jakub Michalczyk

19- Dawid Skóra

19- Mateusz Zieliński

15- Andrzej Parapura

14- Marcin Karczewski

12- Albert Szostek

9- Dominik Śledź, Rafał Perchuć, Łukasz Kuć

8- Łukasz Antoszczak

7- Michał Śledź

5- Jacek Rechnio, Karol Kędzierski, Michał Bulik, Michał Lewandowski, Karol Niedziółka Bolek

4- Grzegorz Potera, Piotr Cabaj, Paweł Adamiak, Adrian Bareja, Adam Dzik

3- Kamil Komar, Patryk Cabaj

2- Marcin Stasiuk,  Hubert Chmielak, Bartosz Żaczek, Paweł Zieliński, Robert Wereda, Patryk Sadowiak

1- Przemysław Pazura, Patryk Bareja, Psyduck, Łukasz Wągrodzki, Cezary Wiecheć, Rombel, Paweł Stankiewicz, Patryk Chmielak,  Grzegorz Kublik, Michał Nasiłowski

Losowa galeria

Mecz z Czajkowem 15:3
Ładowanie...

Wydarzenia

Kolejka 7. B-klasy przed nami!

  • autor: Marian888, 2016-09-29 16:21

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 7.

02.10.2016, Jartypory, godz. 16:00

Tajfun II Jartypory : Luks Ruda Wolińska (:)

 

Zbiórka na busa o 13:45 pod sklepem. Pamiętamy o dowodach tożsamości


Aktualności

Polonez nas rozjechał

  • autor: Marian888, 2016-09-29 16:24

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 5.

18.09.2016, Seroczyn, godz. 12:00

 Luks Ruda Wolińska 2:5 Polonez Mordy (2:1)

Tomasz Parobczyk 1, Karol Komar- 1


Wyjazd do sąsiada w tabeli - kolejka 4.

  • autor: Marian888, 2016-09-08 21:08

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 4.

11.09.2016, Cegłów, godz. 17:00

Jutrzenka Cegłów 5:0 Luks Ruda Wolińska (3:0)

 

 

 

więcej niebawem


Wielki Mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki!

  • autor: Marian888, 2016-09-05 15:18

Okręgowy Puchar Polski - II runda

07.09.2016 (środa), Seroczyn, godz. 17:00

Luks Ruda Wolińska 0:8 Mazovia Mińsk Mazowiecki (0:4)

 

 

 

więcej niebawem


III kolejka B-klasy - z Fenixem II Siennica

  • autor: Marian888, 2016-09-01 20:29

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 3.

04.09.2016, Seroczyn, godz. 15:00

 Luks Ruda Wolińska 3:0 Fenix II Siennica (1:0)

Piotr Olszewski- 1, Karol Komar- 1, Tomasz Pietrasik- 1

 

 

więcej niebawem


Remis z Iskrą Kotuń

  • autor: Marian888, 2016-08-25 22:52

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 2.

27.08.2016 (sobota), Wilczonek, godz. 16:00

Iskra Kotuń 3:3 Luks Ruda Wolińska (1:0)

Adrian Pyrzak -2, Tomasz Parobczyk-1

 

 

więcej w rozwinięciu


Transfery przed sezonem 2016/2017

  • autor: Marian888, 2016-08-18 20:28

Transfery przychodzące:

- Adam Dzik - bramkarz (wolny transfer)

- Patryk Cabaj - bramkarz (Speed Toki)

- Karol Niedziółka - obrońca (Speed Toki)

- Adrian Bareja - obrońca (wznowienie treningów)

- Mariusz Szostek - pomocnik (powrót z wypożyczenia do Speedu Toki)

- Kamil Komar - pomocnik (wychowanek)

Wszystkim piłkarzom życzymy powodzenia, spełniania swoich sportowych ambicji i dużo zdrowia oraz zapału do gry!

 

Transfery wychodzące (statystyki w naszym klubie):

- Marek Kania (Iskra Kotuń)

mecze 21 minut 1525 gole 20 asysty 12

- Łukasz Kuć (Iskra Kotuń)

mecze 9 minut 670 gole 6 asysty 4

- Andrzej Parapura (Iskra Kotuń)

mecze 15 minut 1030 gole 0 asysty 3

Dziękujemy za grę w naszym klubie i za czas oraz poświęcenie włożone w mecze oraz treningi. Życzymy powodzenia w nowym klubie i samych wygranych we wszystkich meczach, poza meczami z Luksem.

 

Przerwa w grze (nie wznowili treningów):

- Przemysław Sidor

- Marcin Komar

- Jakub Śledź

 

Niejasny status:

- Michał Bulik 

- Marcin Karczewski (leczy kontuzję)

- Michał Śledź

- Maciej Śledź


B-klasa startuje!

  • autor: Marian888, 2016-08-18 20:21

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 1.

21.08.2016, Seroczyn, godz. 11:00

 Luks Ruda Wolińska 0:0 Legion Grębków (0:0)

 

 

 

więcej w rozwinięciu


Puchar Polski 2016/2017

  • autor: Marian888, 2016-08-15 09:40

Okręgowy Puchar Polski

15.08.2016, Trąbki, godz. 17:00

Piorun Lipówki 4:7 Luks Ruda Wolińska (3:4)

Kamil Karczewski- 3, Karol Komar- 2, Łukasz Lech- 1, Piotr Olszewski- 1

 

 

więcej w rozwinięciu


Puchar Wójta 2016 - nieudany występ Luksu

  • autor: Marian888, 2016-08-04 21:35

Puchar Wójta 

07.08.2016, Oleśnica, godz. 12:00

Wodynie 2:1 Luks Ruda Wolińska (0:0)

 Karol Komar- 1 


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

Tajfun II Jartypory   Luks Ruda Wolińska
2016-10-02, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Polonez Mordy - pauza
Zryw II Sobolew - Jutrzenka Cegłów
Liwia Łochów - Legion Grębków
LZS Starawieś - Hutnik II Huta Czechy
Tajfun II Jartypory - Luks Ruda Wolińska
Niwa Tęczki - Fenix II Siennica
Olimpia Latowicz - Iskra Kotuń

Ostatnie spotkanie

Luks Ruda Wolińska 2:5 Polonez Mordy
2016-09-18, 12:00:00
Seroczyn
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Hutnik II Huta Czechy 0:7 Liwia Łochów
Polonez Mordy 3:0 LZS Starawieś
Olimpia Latowicz 5:2 Legion Grębków
Iskra Kotuń 5:2 Niwa Tęczki
Fenix II Siennica 1:0 Zryw II Sobolew
Jutrzenka Cegłów 5:0 Tajfun II Jartypory
Luks Ruda Wolińska pauza

Wspierają nas:

Wspierają nas:

 

Urząd Gminy w Wodyniach

 

 

 

Drevs - Producent Mebli w Żebraczce

 

Centrum Medyczno - Diagnostyczne w Siedlcach

Statystyki drużyny

Mapa


Zegar

Ankiety