L.K.S. Luks Ruda Wolińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. melon08 6300
2. Marian888 5700
3. ftb2user_1471721418. 5300
4. borfen889 3800
5. Dziula1994 2100
6. Tomasz_23 1600
7. MarcinB98 400

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 195, wczoraj: 72
ogółem: 811 496

statystyki szczegółowe

Najwięcej meczów LUKS

Najwięcej meczów w historii LUKS Ruda Wolińska rozegrali: 

meczów: 205


194- Karol Komar

148- Adrian Polak

144- Kamil Tkaczyk

143- Krystian Tkaczyk

134- Łukasz Lech

128- Tomasz Pietrasik

125- Paweł Skóra

119- Kamil Karczewski

116- Adrian Pyrzak

114- Ireneusz Olczak

92- Piotr Olszewski

90- Tomasz Parobczyk

80- Maciej Śledź

77- Marcin Bulik

73- Przemysław Sidor

68- Sebastian Tkaczyk

64- Mirosław Wiśniewski

55- Mariusz Szostek

51- Jarosław Śledź, Tomasz Olszewski

50- Krzysztof Pietrasik

46- Damian Niedziółka

44- Artur Sulej

43- Rafał Śledź

42- Marcin Komar

41- Kamil Niedziółka

37- Karol Niedziółka

33- Kamil Obłoza

31- Jakub Śledź

30- Adam Lewandowski

29- Jakub Pietrasik

28- Bartosz Stanisławowski

26- Konrad Franczak

24- Jarosław Mućko

21- Łukasz Michalczyk, Marek Kania

20- Jakub Michalczyk

19- Dawid Skóra

19- Mateusz Zieliński

15- Andrzej Parapura

14- Marcin Karczewski

12- Albert Szostek, Kamil Komar

9- Dominik Śledź, Rafał Perchuć, Łukasz Kuć, Patryk Cabaj

8- Łukasz Antoszczak, Karol Niedziółka Bolek

7- Michał Śledź

6- Adam Dzik, Michał Lewandowski

5- Jacek Rechnio, Karol Kędzierski, Michał Bulik

4- Grzegorz Potera, Piotr Cabaj, Paweł Adamiak, Adrian Bareja, Patryk Sadowiak

2- Marcin Stasiuk,  Hubert Chmielak, Bartosz Żaczek, Paweł Zieliński, Robert Wereda, Patryk Chmielak

1- Przemysław Pazura, Patryk Bareja, Psyduck, Łukasz Wągrodzki, Cezary Wiecheć, Rombel, Paweł Stankiewicz,  Grzegorz Kublik, Michał Nasiłowski

Losowa galeria

Speed Toki - Wymiatacze Ruda W. 21.03.2010
Ładowanie...

Wydarzenia

Wyjazd do lidera B-klasy

  • autor: Marian888, 2017-04-26 20:48

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 18.

03.05.2017, Mordy, godz. 14:00

Polonez Mordy : Luks Ruda Wolińska (:)

 

Godzina meczu zostanie niebawem potwierdzona.


Aktualności

I znów jako gospodarz na wyjeździe - misja Cegłów

  • autor: Marian888, 2017-04-19 21:27

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 17.

23.04.2017, Cegłów, godz. 13:30

Luks Ruda Wolińska 0:3 Jutrzenka Cegłów (0:1)

 

 

 

więcej w rozwinięciu


Pierwszy raz na murawie w Siennicy

  • autor: Marian888, 2017-04-14 15:34

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 16.

15.04.2017, Siennica, godz. 15:30

Fenix II Siennica 3:0 Luks Ruda Wolińska (1:0)

 

 

 

więcej w rozwinięciu


Na wyjeździe...jako gospodarz - mecz z Iskrą Kotuń

  • autor: Marian888, 2017-04-06 20:51

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 15.

09.04.2017, Wilczonek, godz. 13:00

Luks Ruda Wolińska 1:4 Iskra Kotuń (0:3)

Artur Sulej - 1

 

 

więcej niebawem


Inauguracja na tarczy

  • autor: Marian888, 2017-03-27 22:40

Mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Klasy B 2016/2017

Kolejka 14.

02.04.2017, Kałuszyn, godz. 15:30

Legion Grębków 6:1 Luks Ruda Wolińska (1:0)

Damian Niedziółka- 1

 

Mecz odbył się pod wodzą trenera Adriana Polaka, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Parobczyka. Tomaszowi dziękujemy za pracę włożoną w trenowanie naszej drużyny, życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do uczestnictwa w meczach jako piłkarz.


Ostatnie sparingi przed B-klasą - Relacja

  • autor: Marian888, 2017-03-25 11:51

Mecz sparingowy

26.03.2017, Żeliszew, godz. 12:00

Jastrząb Żeliszew 2:1 Luks Ruda Wolińska (0:1)

Kamil Komar- 1

 

Mecz sparingowy

26.03.2017, Żeliszew, godz. 13:00

Speed Toki 7:3 Luks Ruda Wolińska (2:0)

Adrian Polak- 2, Artur Sulej- 1

 

oraz o 14:00 Jastrząb Żeliszew - Speed Toki.

 

więcej w rozwinięciu


Turniej Halowy 2017

  • autor: Marian888, 2017-03-15 21:12

Zapraszam do zapoznania się z wynikami i relacją z halowego turnieju w Wodyniach.

 

Turniej Halowy 2017

 

 

więcej w rozwinięciu


Sparing przed B-klasą

  • autor: Marian888, 2017-03-15 21:05

Mecz sparingowy

19.03.2017, Korczew, godz. 14:00

Tęcza Korczew 2:1 Luks Ruda Wolińska (0:1)

bramka: D. Niedziółka- 1

 

Więcej w rozwinięciu

zdj. z archiwum Tęczy


Boże Narodzenie 2016

  • autor: Marian888, 2016-12-23 23:01

W imieniu Zarządu L.K.S. Luks Ruda Wolińska dziękuję za wspólnie przeżyty rok 2016 i składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia:

- naszym Piłkarzom - dalszego zapału, ambicji i woli walki oraz sukcesów na boisku i w życiu prywatnym (i wyrozumiałych Partnerek),

- naszym Kibicom - coraz liczniejszego pojawiania się na meczach Luksu i samych radosnych chwil przeżywanych z nami,

- naszemu Sztabowi Szkoleniowemu i Działaczom - cierpliwości i wiary w drużynę oraz możliwości pogodzenia życia prywatnego z charytatywną działalnością w Luksie,

- naszym hojnym Darczyńcom i Współpracownikom - samych sukcesów i dalszej udanej współpracy:

     - Gmina Wodynie z Wójtem Wojciechem Klepackim na czele,

     - Firma Drevs z Właścicielem Dariuszem Wicińskim na czele,

     - Właścicielom Centrum i całej załodze,

     - SOS-Bus z Właścicielem Zbigniewem Sosnowskim na czele.

 

Prezes Zarządu

Adrian Polak


Halowy Turniej LZS w Siedlcach

  • autor: Marian888, 2016-11-29 23:38

T U R N I E J    H A L O W Y

Nasza drużyna zgłosiła się do rozgrywek Halowego Turnieju LZS w Siedlcach.

 

 

 

więcej w rozwinięciu


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

Polonez Mordy   Luks Ruda Wolińska
2017-05-03, 14:00:00

Mordy

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Jutrzenka Cegłów -
Fenix II Siennica - Tajfun II Jartypory
Iskra Kotuń - Zryw II Sobolew
Legion Grębków - Niwa Tęczki
Hutnik II Huta Czechy - Olimpia Latowicz
LZS Starawieś - Liwia Łochów
Polonez Mordy - Luks Ruda Wolińska

Treningi

Ostatnie spotkanie

Luks Ruda Wolińska 0:3 Jutrzenka Cegłów
2017-04-23, 13:30:00
Cegłów
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Liwia Łochów 1:1 Polonez Mordy
Olimpia Latowicz 4:3 LZS Starawieś
Niwa Tęczki 1:3 Hutnik II Huta Czechy
Zryw II Sobolew 4:2 Legion Grębków
Tajfun II Jartypory 1:1 Iskra Kotuń
Fenix II Siennica
Luks Ruda Wolińska 0:3 Jutrzenka Cegłów

Wspierają nas:

Wspierają nas:

 

Urząd Gminy w Wodyniach

 

 

 

Drevs - Producent Mebli w Żebraczce

 

Centrum Medyczno - Diagnostyczne w Siedlcach

Statystyki drużyny

Mapa


Zegar